T.C. ANKARA ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

  1. GELENEKSEL PROF. DR. NİHAT TUNCER SPOR OYUNLARI BASKETBOL ERKEKLER MAÇ PROGRAMI
Branş Maç No Tarih Saat TAKIM-A SKOR TAKIM-B
Basketbol E – 01 26.02.2018 Pazartesi 11:00 Eczacılık Fakültesi 63 39 Ziraat Fakültesi
Basketbol E – 02 26.02.2018 Pazartesi 12:00 Mühendislik Fakültesi 28 51 Spor Bilimleri Fakültesi
Basketbol E – 03 28.02.2018 Çarşamba 11:00 İbni Sina Hastanesi 24 56 Diş Hekimliği Fakültesi
Basketbol E – 04 28.02.2018 Çarşamba 12:00 Ziraat Fakültesi 46 47 Mühendislik Fakültesi
Basketbol E – 05 02.03.2018 Cuma 11:00 Diş Hekimliği Fakültesi 53 41 Eczacılık Fakültesi
Basketbol E – 06 02.03.2018 Cuma 12:00 Spor Bilimleri Fakültesi 62 26 İbni Sina Hastanesi
Basketbol E – 07 05.03.2018 Pazartesi 11:00 Ziraat Fakültesi 0 20 Diş Hekimliği Fakültesi
Basketbol E – 08 05.03.2018 Pazartesi 12:00 Mühendislik Fakültesi İbni Sina Hastanesi
Basketbol E – 09 07.03.2018 Çarşamba 11:00 Eczacılık Fakültesi 51 69 Spor Bilimleri Fakültesi
Basketbol E – 10 07.03.2018 Çarşamba 11:00 İbni Sina Hastanesi 20 0 Ziraat Fakültesi
Basketbol E – 11 09.03.2018 Cuma 12:00 Spor Bilimleri Fakültesi 54 38 Diş Hekimliği Fakültesi
Basketbol E – 12 09.03.2018 Cuma 12:00 Mühendislik Fakültesi 31 50 Eczacılık Fakültesi
Basketbol E – 13 13.03.2018 Salı 12:00 Ziraat Fakültesi 0 20 Spor Bilimleri Fakültesi
Basketbol E – 14 13.03.2018 Salı 11:00 Eczacılık Fakültesi 46 23 İbni Sina Hastanesi
Basketbol E – 15 15.03.2018 Perşembe 12:00 Diş Hekimliği Fakültesi 66 38 Mühendislik Fakültesi
Basketbol E – 08

(Tekrar)

19.03.2018 Pazartesi 12:00 Mühendislik Fakültesi İbni Sina Hastanesi

 

BİLGİ İÇİN:

Birsen USLU ÖZKARACA

e-mail: birsenuslu@gmail.com

www.nihattuncerturnuva.ankara.edu.tr

 

 

 

PUANLAMA CETVELİ

 

Sıra No Takım OYNADIĞI

MAÇ

GALİBİYET MAĞLUBİYET ATTIĞI
SAYI
YEDİĞİ SAYI PUAN
1 Spor Bilimleri Fak. 4 4 236 143 8
2 Diş Hek. Fak. 4 3 1 213 157 7
3 Eczacılık Fak. 4 2 2 188 176 6
4 İbni Sina 4 1 3 108 192 5
5 Mühendislik Fak. 4 1 4 125 202 4