T.C. ANKARA ÜNİVERSİTESİ

  1. GELENEKSEL PROF. DR. NİHAT TUNCER SPOR OYUNLARI FUTBOL ERKEKLER MAÇ PROGRAMI

0

8

2

Branş Maç No Tarih Saat TAKIM-A SKOR TAKIM-B
A B
Futbol E – 01 02.04.2018 Pazartesi 11:00 Tıp Fk. 1 4 İdari Mali İşler
Futbol E – 02 02.04.2018 Pazartesi 12:00 Rektörlük 18 2 Diş Hekimliği Fk.
Futbol E – 03 02.04.2018 Pazartesi 13:00 İbni Sina Teknik Servis 4 7 İbni Sina Acil
Futbol E – 04 03.04.2018 Salı 11:00 Elmadağ MYO 0 14 Uygulamalı Bil. Fk.
Futbol E – 05 03.04.2018 Salı 12:00 Kordon Kanı Bankası 4 2 İletişim Fk.
Futbol E – 06 03.04.2018 Salı 13:00 Cebeci Güvenlikler 3 2 Tıp Fk. Çocuk Sağlığı
Futbol E – 07 04.04.2018 Çarşamba 11:00 Yapı İşleri Teknik D.B 0 12 Güvenlik Spor
Futbol E – 08 04.04.2018 Çarşamba 12:00 Ziraat Fk. 5 2 İbni Sina VIP
Futbol E – 09 04.04.2018 Çarşamba 13:00 Spor Bilimleri Fk. 1 1 Kalp Merkezi
Futbol E – 10 05.04.2018 Perşembe 11:00 Ayaş MYO 0 2 İdari Mali İşler
Futbol E – 11 05.04.2018 Perşembe 12:00 Tıp Fk. 10 7 Diş Hekimliği Fk.
Futbol E – 12 05.04.2018 Perşembe 13:00 Basımevi 2 5 Uygulamalı Bil. Fk.
Futbol E – 13 06.04.2018 Cuma 10:30 Cebeci Güvenlikler 2 4 İletişim Fk.
Futbol E – 14 06.04.2018 Cuma 11:30 Cebeci Hastanesi 7 3 Tıp Fk. Çocuk Sağlığı
Futbol E – 15 06.04.2018 Cuma 14:00 Elmadağ MYO 0 3 İbni Sina Acil
Futbol E – 16 09.04.2018 Pazartesi 11:00 Yapı İşleri Teknik D.B 0 9 Kalp Merkezi
Futbol E – 17 09.04.2018 Pazartesi 12:00 Güvenlik Spor 3 2 Ziraat Fk.
Futbol E – 18 09.04.2018 Pazartesi 13:00 İbni Sina VIP 1 5 Spor Bilimleri Fk.
Futbol E – 19 10.04.2018 Salı 11:00 Cebeci Hastanesi 8 1 İletişim Fk.
Futbol E – 20 10.04.2018 Salı 12:00 Rektörlük 3 0 Tıp Fk.
Futbol E – 21 10.04.2018 Salı 13:00 Ayaş MYO 1 2 Diş Hekimliği Fk.
Futbol E – 22 11.04.2018 Çarşamba 11:00 Basımevi 1 7 İbni Sina Acil
Futbol E – 23 11.04.2018 Çarşamba 12:00 İbni Sina Teknik Servis 3 0 Elmadağ MYO
Futbol E – 24 11.04.2018 Çarşamba 13:00 Yapı İşleri Teknik D.B 2 5 Ziraat Fk.
Futbol E – 25 12.04.2018 Perşembe 11:00 Güvenlik Spor 4 1 Spor Bilimleri Fk.
Futbol E – 26 12.04.2018 Perşembe 12:00 İbni Sina VIP 0 9 Kalp Merkezi
Futbol E – 27 12.04.2018 Perşembe 13:00 Kordon Kanı Bankası 0 6 Cebeci Hastanesi
Futbol E – 28 13.04.2018 Cuma 10:30 İbni Sina Teknik Servis 2 6 Uygulamalı Bilimler Fk.
Futbol E – 29 13.04.2018 Cuma 11:30 Ayaş MYO 4 4 Tıp Fk.
Futbol E – 30 13.04.2018 Cuma 14:00 Rektörlük 10 0 İdari Mali İşler
Futbol E – 31 16.04.2018 Pazartesi 11:00 Basımevi 3 0 Elmadağ MYO
Futbol E – 32 16.04.2018 Pazartesi 12:00 Kordon Kanı Bankası 1 5 Tıp Fk. Çocuk Sağlığı
Futbol E – 33 16.04.2018 Pazartesi 13:00 Cebeci Güvenlikler 1 7 Cebeci Hastanesi
Futbol E – 34 17.04.2018 Salı 11:00 Güvenlik Spor 0 3 Kalp Merkezi
Futbol E – 35 17.04.2018 Salı 12:00 Ziraat Fk. 3 0 Spor Bilimleri Fk.
Futbol E – 36 17.04.2018 Salı 13:00 Yapı İşleri Teknik D.B 6 13 İbni Sina VIP
 

 

Futbol E – 37 18.04.2018 Çarşamba 11:00 Rektörlük 8 1 Ayaş MYO
Futbol E – 38 18.04.2018 Çarşamba 12:00 Diş Hekimliği Fk. 4 3 İdari Mali İşler
Futbol E – 39 18.04.2018 Çarşamba 13:00 İbni Sina Teknik Servis 0 3 Basımevi
Futbol E – 40 19.04.2018 Perşembe 11:00 İbni Sina Acil 0 0 Uygulamalı Bilimler Fk.
Futbol E – 41 19.04.2018 Perşembe 12:00 İletişim Fk. 3 8 Tıp Fk. Çocuk Sağlığı
Futbol E – 42 19.04.2018 Perşembe 13:00 Kordon Kanı Bankası 2 3 Cebeci Güvenlikler
Futbol E – 43 24.04.2018 Salı 11:00 Yapı İşleri Teknik D.B  3 0 Spor Bilimleri Fk.
Futbol E – 44 24.04.2018 Salı 12:00 Güvenlik Spor  8 2 İbni Sina VIP
Futbol E – 45 24.04.2018 Salı 13:00 Ziraat Fk.  2 7 Kalp Merkezi
 

ÇEYREK FİNAL

Futbol E – 46 02.05.2018 Çarşamba 12:00 A1 (REKTÖRLÜK)  8 0 C2 (CEBECİ GÜVENLİK)
Futbol E – 47 02.05.2018 Çarşamba 13:00 B1 (UYGULAMALI BİL.)  1  2 D2 (GÜVENLİK)
Futbol E – 48 03.05.2018 Perşembe 12:00 A2 (DİŞ HEK.)  1  11 C1 (CEBECİ HASTANESİ)
Futbol E – 49 04.05.2018 Cuma 11:00 B2 (İBNİ SİNA ACİL)  4  1 D1 (KALP MERKEZİ)
 

YARI FİNAL

Futbol E – 50 07.05.2018 Pazartesi 12:15 A1-C2 Galibi (Rektörlük)  1 0 B1-D2 Galibi (Güvenlik)
Futbol E – 51 07.05.2018 Pazartesi 13:15 A2-C1 Galibi (Cebeci Hastane)  8 3 B2-D1 Galibi (ibni sina acil)
 

FİNAL ve ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI

Futbol E – 52 10.05.2018 Perşembe 11:30 50 Mağlubu (Güvenlik Spor) 51 Mağlubu (İbni Sina Acil)
Futbol E – 53 10.05.2018 Perşembe 12:30 50 Galibi (Rektörlük) 51 Galibi (Cebeci Hastanesi)

BİLGİ İÇİN:

Birsen USLU ÖZKARACA               birsenuslu@gmail.com                     nihattuncerturnuva.ankara.edu.tr

 

NOT: Yukarıdaki programda yer alan maçların tamamı Fen Fakültesi Halı Sahası’nda oynanacaktır.