T.C. ANKARA ÜNİVERSİTESİ

11.GELENEKSEL PROF. DR. NİHAT TUNCER SPOR OYUNLARI FUTBOL ERKEKLER MAÇ PROGRAMI

Branş Maç No Tarih Saat TAKIM-A SKOR TAKIM-B
A B
Futbol E – 01 11.03.2019 Pazartesi 12:00 İbn-i Sina Acil 1 5 Tıp Dekanlık
Futbol E – 02 11.03.2019 Pazartesi 13:00 Basımevi Müd. 2 4 Cebeci Güvenlik
Futbol E – 03 12.03.2019 Salı 12:00 Cebeci Has. 4 1 Kordon Kanı Bank.
Futbol E – 04 12.03.2019 Salı 13:00 İMİD 0 5 Kalp Merkezi
Futbol E – 05 13.03.2019 Çarşamba 12:00 Tandoğan Güvenlik 3 0 Tıp Fakültesi
Futbol E – 06 13.03.2019 Çarşamba 13:00 İbn-i Sina VIP 1 3 Yapı İşleri D.B.
Futbol E – 07 14.03.2019 Perşembe 12:00 Çocuk Yoğun Bakım 3 3 Eğitim Bil. Fak.
Futbol E – 08 14.03.2019 Perşembe 13:00 Cerrahi Klinikler 2 2 Diş Hek.
Futbol E – 09 18.03.2019 Pazartesi 12:00 İbn-i Sina Acil 5 4 Basımevi Müd.
Futbol E – 10 18.03.2019 Pazartesi 13:00 Ziraat Fak. 3 2 Cebeci Güvenlik
Futbol E – 11 19.03.2019 Salı 12:00 Cebeci Kam. İşç. 1 5 Kalp Merkezi
Futbol E – 12 19.03.2019 Salı 13:00 Cebeci Has. 8 2 İMİD
Futbol E – 13 20.03.2019 Çarşamba 12:00 Ayaş MYO 7 0 Yapı İşleri D.B.
Futbol E – 14 20.03.2019 Çarşamba 13:00 Tandoğan Güvenlik 11 1 İbn-i Sina VIP
Futbol E – 15 21.03.2019 Perşembe 12:00 Rektörlük Strateji 5 1 Cerrahi Klinikler
Futbol E – 16 21.03.2019 Perşembe 13:00 Diş Hek. 4 2 Eğitim Bil. Fak.
Futbol E – 17 25.03.2019 Pazartesi 12:00 Tıp Dekanlık 9 0 Basımevi Müd.
Futbol E – 18 25.03.2019 Pazartesi 13:00 Ziraat Fak. 1 0 İbn-i Sina Acil
Futbol E – 19 26.03.2019 Salı 12:00 İMİD 1 3 Kordon Kanı Bank.
Futbol E – 20 26.03.2019 Salı 13:00 Cebeci Has. 11 1 Cebeci Kam. İşç.
Futbol E – 21 27.03.2019 Çarşamba 12:00 Tıp Fakültesi 0 3 İbn-i Sina VIP
Futbol E – 22 27.03.2019 Çarşamba 13:00 Ayaş MYO 2 4 Tandoğan Güvenlik
Futbol E – 23 28.03.2019 Perşembe 12:00 Cerrahi Klinikler 1 5 Çocuk Yoğun Bakım
Futbol E – 24 28.03.2019 Perşembe 13:00 Diş Hek. 1 3 Rektörlük Strateji
Futbol E – 25 01.04.2019 Pazartesi 12:00 Cebeci Güvenlik 3 0 İbn-i Sina Acil
Futbol E – 26 01.04.2019 Pazartesi 13:00 Tıp Dekanlık 5 2 Ziraat Fak.
Futbol E – 27 02.04.2019 Salı 12:00 Kalp Merkezi 1 4 Cebeci Has.
Futbol E – 28 02.04.2019 Salı 13:00 Kordon Kanı Bank. 3 0 Cebeci Kam. İşç.
Futbol E – 29 03.04.2019 Çarşamba 12:00 Yapı İşleri D.B. 0 3 Tandoğan Güvenlik
Futbol E – 30 03.04.2019 Çarşamba 13:00 Tıp Fakültesi 0 3 Ayaş MYO
Futbol E – 31 04.04.2019 Perşembe 12:00 Rektörlük Strateji 7 3 Çocuk Yoğun Bakım
Futbol E – 32 04.04.2019 Perşembe 13:00 Eğitim Bil. Fak. 2 4 Cerrahi Klinikler
Futbol E – 33 08.04.2019 Pazartesi 12:00 Basımevi Müd. 0 3 Ziraat Fak.
Futbol E – 34 08.04.2019 Pazartesi 13:00 Cebeci Güvenlik 8 12 Tıp Dekanlık
Futbol E – 35 09.04.2019 Salı 12:00 Cebeci Kam. İşç. 2 4 İMİD
Futbol E – 36 09.04.2019 Salı 13:00 Kalp Merkezi 1 0 Kordon Kanı Bank.
Futbol E – 37 10.04.2019 Çarşamba 12:00 İbn-i Sina VIP 0 3 Ayaş MYO
Futbol E – 38 10.04.2019 Çarşamba 13:00 Yapı İşleri D.B. 3 0 Tıp Fakültesi
Futbol E – 39 11.04.2019 Perşembe 12:00 Eğitim Bil. Fak. 0 3 Rektörlük Strateji
Futbol E – 40 11.04.2019 Perşembe 13:00 Çocuk Yoğun Bakım 3 4 Diş Hek.
Futbol E – 41 15.04.2019 Pazartesi 12:00 A1 (Tandoğan Güvenlik) 6 0 C2 (Diş H.F.)
Futbol E – 42 15.04.2019 Pazartesi 13:00 B1 (Tıp Dekanlık) 3 2 D2 (Kalp Merkezi)
Futbol E – 43 18.04.2019 Perşembe 12:00 A2 (Ayaş MYO) 3 6 C1 (Rektörlük Strateji)
Futbol E – 44 18.04.2019 Perşembe 13:00 B2 (Ziraat F.) 0 3 D1 (Cebeci Hastanesi)
Futbol E – 45 24.04.2019 Çarşamba 12:15 A1-C2 Galibi (Tandoğan Güvenlik) 3 1 B1-D2 Galibi (Tıp Dekanlık)
Futbol E – 46 24.04.2019 Çarşamba 13:15 A2-C1 Galibi (Rektörlük) 1 6 B2-D1 Galibi (Cebeci Hastanesi)
Futbol E – 47 30.04.2019 Salı 11:30 45 Mağlubu (Tıp Dekanlık) 46 Mağlubu (Rektörlük)
Futbol E – 48 30.04.2019 Salı 12:30 45 Galibi (Tandoğan Gücenlik) 46 Galibi (Cebeci Hastanesi)

BİLGİ İÇİN:

Birsen USLU ÖZKARACA               birsenuslu@gmail.com                     nihattuncerturnuva.ankara.edu.tr

ÖNEMLİ NOT: Turnuvaya katılacak olan tüm personelin, www.nihattuncerturnuva.ankara.edu.tr sayfasında, Esame Listeleri/Formlar menüsünde yer alan Personel Taahhütnamesi ile bir adet kimlik  fotokopisini, takım listeleri ile beraber ilk maçlar başlamadan önce turnuva sorumlusuna teslim etmeleri gerekmektedir. (BELGESİ OLMAYAN SPORCU MAÇA ÇIKAMAZ)

NOT:

* Yukarıdaki programda yer alan maçların tamamı Fen Fakültesi Halı Sahası’nda oynanacaktır.

*Forması olmayan takımlara, organizasyon alanında kimlik karşılığı forma tedarik edilecektir.

*Maçlarda kazanan takım iki (2), kaybeden takım bir (1) puan alacaktır.

*Takım sıralamasında puan beraberliği durumunda,  takımların birbirleri ile olan maç skorları ile avaraj hesabı yapılacaktır.

*TURNUVAYA KATILDIĞI HALDE MAÇLARA GELMEYEN TAKIMLAR, TAKİP EDEN BİR SONRAKİ SENE TURNUVAYA KATILAMAZ.

 

BAŞARILAR…